2013 Survivor Başvuru Formu

6 Yorum
survivor türkiye nasıl başvurulur, survivor başvuru formu, survivor 2013 başvuru forumu, survivor acunn.com başvurma, survivor katılma formu
Survivor Türkiye 2013 sezon başvuruları açıldı. Acun Ilıcalı 'nın sunduğu Survivor Türkiye bu sezon Star Tv 'den yayınlanacak.
Yarışmaya katılmak için başvuru formu doldurulması gerekiyor. Survivor Türkiye 2013 Başvuru Formu Survivor Türkiye ünlüler gönüllüler 2013 başvuru formunu doldurmak isteyenler aşağıdaki linke tıklayıp başvuru formuna ulaşabilirler.
  Survivor 2013 Başvuru Formu
Bu yazıyı beğendiğiniz mi? Paylaşın!

6 Responses so far

 1. Anonymous says:

  basvuru formu acilmiyor ve zaman da geciyor

 2. Anonymous says:

  Acun abi yurtdisinda yasayanlarada hak tanisa

 3. Anonymous says:

  evet yurtdisinda yasayanlarada hak taninsa.Acun abi yurtdisindakileri unutma burdada survivor gönüllüleri var...

 4. Anonymous says:

  bune lenn adam halktamn kımseyi almıyor herşey yapmacık biz türklerde bu adama reytıng veriyoz adam gönüllülerv diyor ben ankara elemelerini geçtim ist mulakata katılan biriyim inanın bu gönüllüler halktan deyil HEPSİ TORPİLLİ YA ACUNUN AİLE DOSTU YADA BİR BASKA ÜNLÜNÜN AİLE DOSTU anlayacagınız ACUN ÜNLÜLER ,GÖNÜLLÜLER YERİNE ÜNLÜLER , TORPILLILER veya AİLE DOSTLARI YAZSIN ben sahım adıma bu admın yaptıgı programları izlemem kaearı aldım ve benıum buldugum hiç bir ortamda bu adamın programımı izlemeyecem ve izletmeyecemde saygılarım.

 5. SURVIVORA NASIL KAYIT OLABILIRIM BILGI ALABILIRMIYIM?

 6. BASVURU FORMU NEDEN ACILMIYOR KAC KERE DENEDIM OLMUYOR? BASVURU ACILMISTIR DENIYOR AMA KAYIT OLMUYOR? UMARIM KAYIT OLDUKTAN SONRA NASIL YARISILIR GORUNUR UMARIM, HAYIRLI AKSAMLAR SIZDEN CVP BEKLIYORUM IYI GUNLER DILIYORUM TEKRARDAN

Konu hakkında yorumlarınızı yapabilirsiniz. Yorum Biçimi: Anonim olarak seçebilirsiniz.